O společnosti DESMO a.s.

Společnost DESMO a.s. je akciovou společností zapsanou do obchodního rejstříku v roce 1991. Ocelové konstrukce se v provozovnách společnosti DESMO vyrábějí déle než 40 let.

Díky modernímu technologickému vybavení dílen je společnost DESMO schopna dodržet nároky na vysokou kvalitu výrobku – ocelových konstrukcí. Moderní vybavení dílen a dlouholeté zkušenosti s výrobou zvyšují naši výrobní kapacitu a umožňují splnit i náročné termínové požadavky zákazníka při dodržení vysoké kvality výrobku – ocelových konstrukcí.

K výrobě a montáži ocelových konstrukcí vlastníme potřebná oprávnění ve vztahu k normám ČSN – EN 1090-2, DIN 18800-7, DIN 4132, ISO 9001, ČSN EN ISO 3834-2.

Výrobní dokumentaci připravuje vlastní konstrukční kancelář vybavená moderními konstrukčními programy. Vlastní příprava výrobní dokumentace umožňuje zkrácení výrobního času zakázky na minimum.

Na území České republiky a také v zahraničí poskytujeme služby montáže ocelových konstrukcí. Máme vlastní montážní skupinu vybavenou potřebnou mechanizací a nářadím.